Selino
Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Wersja do druku

+- Selino (http://selino.pl/forum)
+-- Dział: Forum Selino (http://selino.pl/forum/forum-1.html)
+--- Dział: Propozycje usprawnień i asortymentu (http://selino.pl/forum/forum-6.html)
+--- Wątek: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) (/thread-47.html)

Strony: 1 2 3

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-6435 - 07-25-2016

Zaczynanie z poziomu poniżej kosztów produkcji, tylko po to, aby przyciągnąć osoby chętne założyć sklep. Ceny były tym co przeciągało wiele osób, a teraz nagle wzrost kosztów o 15 zł nie da się niczym wytłumaczyć. Obecnie platforma nie jest w żadnym stopniu konkurencyjna na tle innych. Powiem nawet, że duża na "C" jest lepszym wyborem, bo korzysta z niej więcej osób i jest bardziej znana, a ceny te same. Ktoś, kto zaczyna konkurencje od niskich cen w ogóle nie powinien brać się za biznes. Przy obecnej marży sprzedaż dla mnie i pewnie innych osób nie jest opłacalna, a przecież od zarobionej kwoty trzeba zapłacić podatki, do tego doliczyć koszt promocji itp.

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-4231 - 07-25-2016

Z tymi "dynamicznymi" cenami to tylko eksperymentujecie czy to już tak będzie... przy "standardowej" koszulce męskiej i zadruku całości pola wychodzi teraz o 80% drożej (44.90 vs 24.90 wcześniej)... to chyba trochę jednak przegięcie... z platformy oferującej jedne z najlepszych prowizji (tańszych produktów) stajecie się jedną z najdroższych... do tego - bez jakiekolwiek zapowiedzi czy nawet informacji dla waszych "partnerów"... chyba nie tędzy droga do budowania współpracy opartej na zaufaniu?

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-7284 - 07-25-2016

(07-24-2016, 10:14 AM)stasiekduda@gmail.com napisał(a): (...)
Jakiś czas temu dostałem koszulkę testową, tak żebym mógł ocenić jakość produktu. I niby wszystko było okej, wygodna, przewiewna, wyglądała na solidną.
Przedwczoraj ją uprałem, w 40 stopniach tak jak było na metce. Po wyciągnięciu z pralki tragedia. Koszulki z Croppa za 20 złotych mają lepszą jakość. Napis popękał w kilku miejscach, stał się chropowaty, a ściągacz przy kołnierzyku rozciągną się i nawet po wyprasowaniu wygląda jak flak.
(...) 

Czy ktoś jeszcze miał podobny problem?
 Czy koszulki testowe były podobnej "jakości"?

W aktualnych okolicznościach myślę nad zrezygnowaniem z usług Selino, skoro przy takim sposobie naliczania cen koszulki i nadruki są tak fatalnej jakości...

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-246 - 07-25-2016

Moja koszulka testowa jest bardzo dobrej jakości, szkoda tylko że trzeba będzie wskoczyć z cenami wyżej Sad Albo znaleźć inne platformy typu selino Sad

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-1551 - 07-25-2016

chyba w lutym zrobilem sobie koszulke dla siebie jako testową, koszulka do dzisiaj wygląda bardzo dobrze ..... miałem natomiast duży problem z oversizem /klientka zakwestionowała jakość/gramaturę/ oddała a ja mam opory przed wystawianiem tego towaru, nie wiem jak faktycznie wygląda - jesli ktos ma wyrobiony pogląd proszę napisać

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-6803 - 07-25-2016

Jeżeli chodzi o oversize (damska) to gramatura jest rzeczywiście mała ale koszulka nie zmienia fasonu w praniu ani nie dzieje się z nią nic złego. Jest to jednak krój który nie każdemu będzie pasował i co dla jednych będzie wadą dla innych będzie zaletą Wink

(07-25-2016, 12:02 PM)sklep@zachodniastrona.pl napisał(a): Jeżeli chodzi o oversize (damska) to gramatura jest rzeczywiście mała ale koszulka nie zmienia fasonu w praniu ani nie dzieje się z nią nic złego. Jest to jednak krój który nie każdemu będzie pasował i co dla jednych będzie wadą dla innych będzie zaletą Wink

dziekuje za info

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-7134 - 07-25-2016

Drodzy Partnerzy! 
Chcąc nadal oferować najwyższą jakość na rynku wprowadziliśmy nowy system kalkulacji. Polega on na tym, że nadruki, których wypełnienie jest ponadnormatywne od tej chwili będą droższe. Rozwiązanie, które do tej pory pozwalało na wypełnienie 100% powierzchni nadruku na koszulce w cenie 24,90 zł niestety nie pokrywało nawet kosztów produkcji.

Nie zmienia to faktu, że nadal można dodawać nadruki na odzież, które zmieszczą się w kryteriach powierzchniowych i ich cena wyniesie 24,90 zł. Dodatkowo pragniemy zapewnić, iż wszystkie stare produkty nie podlegają nowym zasadom (wyjątkiem jest edycja, wówczas system traktuje taki produkt jako nowy).

Zaznaczamy, iż nowy system kalkulacji dotyczy tylko produktów drukowanych metodą druku bezpośredniego DTG (tj. t-shirty, bluzy, longsleeve, tanktopy). Wszystkie artykuły full print, koszulki sportowe, gadżety , czapki, torby, kubki, plecaki ten system nie dotyczy!

Dodatkowo chcielibyśmy Was przeprosić za zamieszanie oraz brak informacji o zmianie cen nadruków. Ceny miały zostać zmienione w dniu dzisiejszym, wraz ze zmianą każdy z Partnerów miał otrzymać maila z informacją. Niestety, nie wszystko poszło po naszej myśli. Wynika to z naszego niedopatrzenia. Serdecznie Was przepraszamy i obiecujemy, że w przyszłości o wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

dzieki swojej opieszałości zafundowaliście sobie burze na forum ...... grafik który przygotował grafiki w mailingu z cenami mógł troche wiecej pomysleć i wstawic wymiary poszczególnych pól zadruków - zabieg prosty i dobrze świadczacy ...... taa juz nie koncze bo znowu dowiem sie że nt pracowników nie mam prawa Smile

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-590 - 07-25-2016

zamiast polepszać to szkodzicie nam i sobie eh brak słów normalnie