Selino
Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Wersja do druku

+- Selino (http://selino.pl/forum)
+-- Dział: Forum Selino (http://selino.pl/forum/forum-1.html)
+--- Dział: Propozycje usprawnień i asortymentu (http://selino.pl/forum/forum-6.html)
+--- Wątek: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) (/thread-47.html)

Strony: 1 2 3

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-119 - 07-25-2016

Czy mogą Państwo podać maksymalne wymiary nadruków w poszczególnych cenach?

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-7134 - 07-26-2016

(07-25-2016, 03:05 PM)r-2r@o2.pl napisał(a): Czy mogą Państwo podać maksymalne wymiary nadruków w poszczególnych cenach?

Oczywiście Smile
Nasz system opiera się na procentowej zajętości obszaru roboczego danej odzieży i przebiega następująco:
Poniżej 38% wypełnienia obszaru roboczego - 24,90 zł
39% - 50% wypełnienia obszaru roboczego - 29,90 zł
51% - 74% wypełnienia obszaru roboczego - 34,90 zł
Powyżej 75% wypełnienia obszaru roboczego - 39,90 zł

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-119 - 07-26-2016

Ale to niewiele nam mówi. Chciałbym (i zapewne nie tylko ja) wiedzieć, jakie są rozmiary w centymetrach, bo to najbardziej interesuje klienta. Musimy przekazać klientom informacje, jak duży nadruk dostaną przy poszczególnych cenach. Jeśli ktoś chce zamówić u mnie koszulkę XXL, to muszę go uprzedzić, że nadruk 20x20 cm może przy takim rozmiarze wydawać się malutki, więc trzeba zrobić dla niego indywidualny projekt, odpowiednio skalibrowany za dopłatą. I wtedy już klient decyduje, czy chce mieć mały nadruk taniej, czy dopłacić i mieć większy nadruk. W ten sposób wszyscy unikniemy rozczarowań i zwrotów.

Z tego co zauważyłem cena zmienia się głównie wtedy, gdy zmienia sie wysokość grafiki (np. gdy jest całkowita szerokość, a mała wysokość, np. napis w jednej linii w poziomie, to cena wyjściowa pozostaje 24,9 zł). Proszę przynajmniej podać całkowity rozmiar obszaru roboczego na długość i szerokość, to sobie już jakoś te procenty skalkulujemy.

Może dałoby się wprowadzić do generatora informację, ile procent zajmuje wgrywany nadruk, żeby można było jak najkorzystniej ustawić wielkość, żeby wiedzieć, w którym dokładnie momencie przekraczany jest kolejny próg (teraz robię to metodą prób i błędów - pomniejszam nadruk dopóki nie pojawi się niższa cena, ale nie jest to ani wygodne, ani dokładne)

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-7634 - 07-31-2016

Ja dodatkowo jak koledzy pisali wcześniej... nadruk promująca adres sklepu na koszulce... powinna być tańsza, bo cena dodatkowych 10 zł jest kpiną za dodatkową grafikę, skoro dzieki promocji naszych sklepów zarobimy i MY I WY jako odział selino,
Wydaje mi się ze wprowadzenie opcji "umieszczenie adresu sklepu na koszulce" powinno kosztować 1-2 zł lub być dodatkowo darmowe, przecież nie tylko my na tym skorzystamy !

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-7134 - 08-01-2016

(07-26-2016, 09:55 AM)r-2r@o2.pl napisał(a): Ale to niewiele nam mówi. Chciałbym (i zapewne nie tylko ja) wiedzieć, jakie są rozmiary w centymetrach, bo to najbardziej interesuje klienta. Musimy przekazać klientom informacje, jak duży nadruk dostaną przy poszczególnych cenach. Jeśli ktoś chce zamówić u mnie koszulkę XXL, to muszę go uprzedzić, że nadruk 20x20 cm może przy takim rozmiarze wydawać się malutki, więc trzeba zrobić dla niego indywidualny projekt, odpowiednio skalibrowany za dopłatą. I wtedy już klient decyduje, czy chce mieć mały nadruk taniej, czy dopłacić i mieć większy nadruk. W ten sposób wszyscy unikniemy rozczarowań i zwrotów.

Z tego co zauważyłem cena zmienia się głównie wtedy, gdy zmienia sie wysokość grafiki (np. gdy jest całkowita szerokość, a mała wysokość, np. napis w jednej linii w poziomie, to cena wyjściowa pozostaje 24,9 zł). Proszę przynajmniej podać całkowity rozmiar obszaru roboczego na długość i szerokość, to sobie już jakoś te procenty skalkulujemy.

Może dałoby się wprowadzić do generatora informację, ile procent zajmuje wgrywany nadruk, żeby można było jak najkorzystniej ustawić wielkość, żeby wiedzieć, w którym dokładnie momencie przekraczany jest kolejny próg (teraz robię to metodą prób i błędów - pomniejszam nadruk dopóki nie pojawi się niższa cena, ale nie jest to ani wygodne, ani dokładne)

W zeszłym tyg. w generatorze została wprowadzona funkcja, która ułatwia dodawanie wzorów. Nowa funkcjonalność pokazuje ile procent obszaru zadruku zajmuje grafika. Dzięki temu dodawanie wzorów na koszulkę jest dużo łatwiejsze i sprawniejsze. Smile

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-7134 - 08-01-2016

(07-31-2016, 11:57 AM)lesniczysklep@gmail.com napisał(a): Ja dodatkowo jak koledzy pisali wcześniej... nadruk promująca adres sklepu na koszulce... powinna być tańsza, bo cena dodatkowych 10 zł jest kpiną za dodatkową grafikę, skoro dzieki promocji naszych sklepów zarobimy i MY I WY jako odział selino,
Wydaje mi się ze wprowadzenie opcji "umieszczenie adresu sklepu na koszulce" powinno kosztować 1-2 zł lub być dodatkowo darmowe, przecież nie tylko my na tym skorzystamy !

Niestety cena 1-2 zł nie pokrywa kosztów nadruku. Sad

RE: Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki) - Użytkownik-119 - 08-08-2016

(08-01-2016, 11:06 AM)m.dziublewska@selino.pl napisał(a):  
W zeszłym tyg. w generatorze została wprowadzona funkcja, która ułatwia dodawanie wzorów. Nowa funkcjonalność pokazuje ile procent obszaru zadruku zajmuje grafika. Dzięki temu dodawanie wzorów na koszulkę jest dużo łatwiejsze i sprawniejsze. Smile

W dalszym ciągu prosiłbym o podanie w centymetrach pełnego obszaru zadruku