Grafika

Proponuje wprowadzić automatyczny obrys grafiki

Np. Posiadamy napis czarno czerwony gdzie napis czerwony zlewa się z czerwoną koszulką , chodzi o to by wprowadzić automatyczny obrys napisu i wprowadzić biały kolor do czerwonego napisu by nie zlewał się z czerwoną koszulką

Przykład

czerwona koszulka + czerwony napis = zlewa się napis z czerwoną koszulką

Po zmianie

czerwona koszulka + czerwony napis + obrys biały = nie zlewa się napis z czerwoną koszulką

Mam nadzieje że mniej więcej wiecie o co mi chodzi Tongue
grafika jest na Twojej głowie, nie wiem jak w generatorze ale można dać funkcję obrys ale nic z automatu nie zapewni Ci dobrego projektu
Moim zdaniem dobra by była możliwość wstawienia różnych grafik dla różnych kolorów (taki sam wzór, ale różniące się kolorem lub obramowaniem) bez konieczności wystawienia kilku produktów. Teraz wystawiam oddzielnie dla ciemnych i jasnych kolorów. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam i czy jest to możliwe technicznie Smile

Caltha
(02-07-2017, 04:59 PM)calthaa@gmail.com napisał(a): Moim zdaniem dobra by była możliwość wstawienia różnych grafik dla różnych kolorów (taki sam wzór, ale różniące się kolorem lub obramowaniem) bez konieczności wystawienia kilku produktów. Teraz wystawiam oddzielnie dla ciemnych i jasnych kolorów. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam i czy jest to możliwe technicznie Smile

Caltha

Technicznie jest - wystarczy zobaczyć jak działa gigant typu Spreadshirt. Ogólnie tam można wstawić jeden wzór, a kolor sobie klient dobierze. Tylko to dotyczy "druku" typu flex (a właściwie folii), więc chyba do Selino ma się nijak Wink
Zapisz
Przy wzorach jednokolorowych to banalne. W sytuacji, o której piszę projektant musiałby po prostu wcześniej przygotować różne wersje nadruku dla różnych kolorów Smile