Kalendarze

#1
Nie wiem, czy nie było, ale co powiecie na kalendarze ścienne z własnymi grafikami/zdjęciami?
Na cały rok lub 12-kartek na każdy miesiąc.
#2
(09-29-2017, 12:15 PM)calthaa@gmail.com napisał(a): Nie wiem, czy nie było, ale co powiecie na kalendarze ścienne z własnymi grafikami/zdjęciami?
Na cały rok lub 12-kartek na każdy miesiąc.

jednostkowa produkcja kalendarza jest nieoplacalna - wyjdzie drogo /druk plus marza partnera i selino/ .... jest mnostwo drukarni które zrobią od 1 szt w dobrej cenie /specjalizują sie/ .... siedze w tym ale nie twierdze ze mam racje Wink
[hr]
.......... nikt nie powiedział, że będzie lekko ..... ciągle pod górke  :D
#3
Cześć,
dokładnie. Póki co nie planujemy wprowadzenia kalendarzy do produktów ale polecam drukarnię internetową https://www.openprint.pl/kalendarze_listwowane i sprzedaż kalendarzy w sklepie jako produkt własny.
W razie wątpliwości proszę pisać na wspolpraca@selino.pl bądź https://www.facebook.com/selinomaciej.nowacki.3

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Nowacki
#4
Ciekawa propozycja, dziękuję Smile
#5
Myślę, że takie kalendarze są fajne. Kiedyś nawet sam miałem taki na ścianie i każdemu się podobał. Zawsze jest to coś innego niż zwykłe kalendarze. Jeżeli kalendarze będą fajnie zrobione i porządnie to będzie nimi zainteresowanie. Wykonanie swojego kalendarza zleciłem drukarni Druczki.eu - https://druczki.eu/ . Jest to solidna drukarnia online, która zlecenia wykonuje porządnie, a ceny mają bardzo konkurencyjne. Zlecenie po wykonaniu dostaniesz ekspresową wysyłką kurierską.