Ankieta: Czy chcesz różnych cen dodatkowego nadruku w zależności od jego wielkości?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Drugi nadruk (na drugiej stronie koszulki)

Dzień dobry!
Mam już grafiki umieszczone na przodach koszulek, chciałbym jednak dodać jeszcze z tyłu koszulki niewielki napis promujący sklep,  czy mógłby on kosztować zdecydowanie mniej niż dodatkowe 10zł? Zrozumiałbym gdyby to była dodatkowa wielka grafika, ale mała grafika albo podanie w tekście adresu strony http://winnica.selino.pl nie powinno przecież tyle kosztować. Proponuję zatem i apeluję o wprowadzenie różnych stawek za dodatkowy nadruk w zależności od wielkości i ew. innych cech. Na dodatkowe 5zł mógłbym już przystać, a tak będę musiał raczej zrezygnować z tego napisu. Proszę o tym pomyśleć, chodzi tutaj o promocję mojego, ale i waszego sklepu, a tym samym możliwy wzrost przychodów dla wszystkich którzy to wykorzystają.

Pozdrawiam,
Grzegorz
Reklama sklepu na Selino zdecydowanie powinna być tańsza (może nawet bezpłatna). Przecież to się wszystkim opłaci! :)
(07-15-2016, 01:50 PM)porwolgrzegorz@gmail.com napisał(a): Dzień dobry!
Mam już grafiki umieszczone na przodach koszulek, chciałbym jednak dodać jeszcze z tyłu koszulki niewielki napis promujący sklep,  czy mógłby on kosztować zdecydowanie mniej niż dodatkowe 10zł? Zrozumiałbym gdyby to była dodatkowa wielka grafika, ale mała grafika albo podanie w tekście adresu strony http://winnica.selino.pl nie powinno przecież tyle kosztować. Proponuję zatem i apeluję o wprowadzenie różnych stawek za dodatkowy nadruk w zależności od wielkości i ew. innych cech. Na dodatkowe 5zł mógłbym już przystać, a tak będę musiał raczej zrezygnować z tego napisu. Proszę o tym pomyśleć, chodzi tutaj o promocję mojego, ale i waszego sklepu, a tym samym możliwy wzrost przychodów dla wszystkich którzy to wykorzystają.

Pozdrawiam,
Grzegorz

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Dodatkowy koszt 10 zł jest obecnie skalkulowany wlaśnie na bardzo niewielki nadruk na plecach i niedługo planujemy właśnie zwiększyć kwotę w zależności od wielkości nadruku. Zawsze przy ocenie tego czy coś kosztuje dużo, czy mało proszę zauwazyć, że koszt umieszczenia nadruku nie zamyka się jedynie w cenie farby, ale również koszcie przygotowania koszulki pod nadruk, czasu nałożenia jej na stół, a także samej obsługi po stronie drukarza, która nie trwa minutkę.
Och... nie znam się na produkcji nadruków, ile to trwa, ile kosztuje, ale i tak jakoś dużo to się wydaje. No trudno, dziękuję za odpowiedź.
Czy już cena od wielkości została wprowadzona? Bo wcześniej każda koszulka z jednym nadrukiem kosztowała tyle samo, teraz, gdy dodaję grafikę wyskakują mi dużo wieksze ceny, nawet jak dodam identyczną grafikę co kilka dni temu?? Poprzednie ceny bardziej mi się podobały... teraz część koszulek ma fajną cenę, a nowe będą 15zł droższe albo więcej... (przy tej samej marży!) Sad i nie jest to nadruk dodatkowy, a podstawowy, na jednej stronie koszulki
1/ Mamy forum a Wy cichaczem robicie rewolucje cenową bez rzadnego uprzedzenia, a podobno jesteśmy PARTNERAMI - nieładnie ..... 2/wzrost koncowej ceny /przy marży 0 jest bardzo duży ..... praktycznie tracimy konkurencyjność w stosunku do innych platform (mam dwa inne sklepy i wiem co piszę, właśnie ceny na Selino mnie tutaj zachęciły ..... chyba rozsądniej jest zmienić dostawcę koszulek jesli dotychczasowy zdrożał niż windować cenę - prawa rynku i ekonomia są niezmienne 3/przy obecnym załadowaniu sklepu nie notuję boomu sprzedaży, więc teraz będzie tylko gorzej ..... 4/Myślę ze nie jestem odosobniony i rozżalony na zaistniałą sytuację

(07-18-2016, 07:33 AM)m.dziublewska@selino.pl napisał(a):
(07-15-2016, 01:50 PM)porwolgrzegorz@gmail.com napisał(a): Dzień dobry!

Pozdrawiam,
Grzegorz

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Dodatkowy koszt 10 zł jest obecnie skalkulowany wlaśnie na bardzo niewielki nadruk na plecach i niedługo planujemy właśnie zwiększyć kwotę w zależności od wielkości nadruku. Zawsze przy ocenie tego czy coś kosztuje dużo, czy mało proszę zauwazyć, że koszt umieszczenia nadruku nie zamyka się jedynie w cenie farby, ale również koszcie przygotowania koszulki pod nadruk, czasu nałożenia jej na stół, a także samej obsługi po stronie drukarza, która nie trwa minutkę.

Pisze Pani "Dodatkowy koszt 10 zł jest obecnie skalkulowany wlaśnie..." chyba nie, kilka razy wstawiałem na plecach duże grafiki i wszystko zamykało się w 10 zł
[hr]
.......... nikt nie powiedział, że będzie lekko ..... ciągle pod górke  :D
Chyba się zastanowię nad zamknięciem sklepu , zero informacji o zmianach tak się nie robi chyba jesteśmy partnerami ? róbcie tak dalej a partnerzy zaczną odchodzić
Bardzo nieprofesjonalnie zachowały się osoby pracujące w Selino.
A co sądzę o cenach? Policzmy opłacalność dodawania koszulek po aktualizacji:
24,90 zł cena bazowa + 20 zł za nadruk z przodu + 10 zł za logo z tyłu + 10 zł moja marża.
Wychodzi 64,90 złote za koszulkę. Ta cena nie jest łatwa do przełknięcia przez typowego internautę.

Miałem o tym napisać w mailu do P. Katarzyny, ale jak już wylewam swoje żale tutaj to powiem wszystko co mi leży na sercu.
Jakiś czas temu dostałem koszulkę testową, tak żebym mógł ocenić jakość produktu. I niby wszystko było okej, wygodna, przewiewna, wyglądała na solidną.
Przedwczoraj ją uprałem, w 40 stopniach tak jak było na metce. Po wyciągnięciu z pralki tragedia. Koszulki z Croppa za 20 złotych mają lepszą jakość. Napis popękał w kilku miejscach, stał się chropowaty, a ściągacz przy kołnierzyku rozciągną się i nawet po wyprasowaniu wygląda jak flak. Prawdopodobnie nigdy już jej nie założę. Szkoda.

I wyobraźmy sobie klienta który kupił koszulkę za 64,90 złote, spodziewał się super jakości za taką cenę i ma taką samą sytuację. Ten sam człowiek ma wystawić pozytywną opinię mojej stronie, polecić ją znajomym czy wrócić na kolejne zakupy? Śmiem wątpić że tak się stanie.

A tak swoją drogą mam inną koszulkę "made in Poland" tylko że marki "Prosto", chodzę w niej od 2 lat i po upraniu nadal wygląda jak nowa. zapłaciłem za nią 90 złotych i nie żałuję. Świetny przykład do naśladowania.

Pozdrawiam serdecznie.
Mnie też skusiły konkurencyjne ceny, bo platform tego typu jest już kilka... zmiana cen nagła i bez żadnej informacji, właściwie tego samego dnia, dodałam koszulkę w starej cenie, a jakiś czas później, nakładając kolejny wzór już cena z kosmosu :/ wydawaliście się najfajniejszą opcją, a teraz jestem mocno zniesmaczona i szukam czegoś innego...
Czytam i nie wierzę. Dlaczego podnieśliście te ceny przecież mnóstwo ludzi przyszło do Was z tego względu że dało się zarobić. Zgodzę się z przedmówcą, byliście najfajniejszą opcją a teraz również jestem zniesmaczony. CupSell chociaż informował o podwyżkach cen mailowo, ja żadnego maila nie dostałem. Naprawdę zastanówcie się czy zrobiliście dobrze podnosząc te ceny...