Reklamacje i zwroty


Na każdy towar udzielana jest gwarancja (obejmująca wady ukryte), a także pomyłki w realizacji zamówienia.

W przypadku otrzymania błędnego lub uszkodzonego towaru, platforma Selino.pl pokrywa wszystkie koszty związane z przesyłkami.

Każdy klient ma prawo do zrezygnowania z zakupionego produktu w ciągu 14 dni.

Ponadto w ciągu 14 dni klient może wymienić dany produkt na inny lub zdecydować się na ten sam produkt, ale w innym rozmiarze czy kolorze.
Jak dokonać reklamacji wadliwego towaru?
Prosimy skontaktować się z nami dokładnie opisując problem, korzystając z działu kontakt.
Należy wysłać przesyłkę na nasz adres:
Reflect – Selino.pl
Naramowicka 266 C
61-601 Poznań

Przesyłkę należy wysłać w formie rejestrowanej (np. list polecony, przesyłka kurierska), bez żadnego pobrania. W przesyłce proszę umieścić reklamowany produkt, wydrukowaną fakturę (można ją pobrać z panelu klienta) oraz krótki list w którym należy opisać powód reklamacji i podać adres zwrotny wraz z danymi kontaktowymi.
Po pozytywny rozpatrzeniu reklamacji niezwłocznie odeślemy towar pozbawiany wady oraz zwrócimy koszty przesyłki.
Jak dokonać wymiany na inny rozmiar, kolor czy produkt?
Prosimy skontaktować się z nami dokładnie opisując problem, korzystając z działu kontakt.
Należy wysłać przesyłkę na nasz adres:
Reflect – Selino.pl
Naramowicka 266 C
61-601 Poznań

Przesyłkę należy wysłać w formie rejestrowanej (np. list polecony, przesyłka kurierska), bez żadnego pobrania. W przesyłce proszę umieścić reklamowany produkt, wydrukowaną fakturę (można ją pobrać z panelu klienta) oraz krótki list w którym należy opisać na jaki inny towar ma nastąpić wymiana i podać adres zwrotny wraz z danymi kontaktowymi. Dodatkowo prosimy o dołączenie pieniędzy na przesyłkę zwrotną (7 zł – list polecony – tylko w przypadku 1 koszulki lub 16 zł w przypadku przesyłki kurierskiej – dowolna ilość odzieży).
Jak tylko otrzymamy przesyłkę, niezwłocznie odeślemy żądany produkt na podany w liście adres.
Jakich towarów nie mogę zwrócić?
Klientowi nie przysługuje prawo do zwrotu w przypadku zamówienia odzieży z własnym nadrukiem oraz odzieży spersonalizowanej (tj. wyprodukowanej pod wytyczne klienta np. z podanym imieniem, datą, nazwą itd.) zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. art 38. punkt 3.