KOSZULKA MĘSKA PIERWSZE ŚWIĘTA Z MOJĄ SUPER ŻONĄ

KOD PRODUKTU 419151

KOSZULKA MĘSKA PIERWSZE ŚWIĘTA Z MOJĄ SUPER ŻONĄ
Temperatura:
Ocena: 0/5 (ocen: 0)

Jak realizujemy Twoje zamówienie?

1
Złóż zamówienie.
2
Opłać zamówienie lub zamów za pobraniem (do 150zł).
3
Na wybranym przez Ciebie produkcie, wykonywany jest nadruk.
4
Zamówienie przechodzi kontrolę jakości.
5
Zamówienie jest starannie pakowane i przekazywane do wysyłki.
6
Przesyłka trafia pod wskazany adres.
7
Ciesz się produktem wysokiej jakości wyprodukowanym w Polsce.
Kup teraz: 64,90
1. Wybierz rodzaj:
2. Wybierz kolor:
3. Wybierz rozmiar:
S
M
L
XL
XXL
Zobacz opakowanie

Opis produktu

Pierwsze Święta Z Moją Super Żoną – koszulka męska Pierwszy rok małżeństwa jest szczególny, bo jest początkiem nowego, wspólnego życia. Również pierwsze spędzane razem Święta to czas wyjątkowy, pełen radości i bliskości. Informująca, jak wspaniałe są Pierwsze Święta Z Moją Super Żoną koszulka, jeszcze bardziej zbliży do siebie kochającą się parę. Koszulka o wielu zaletach Oprócz głębokiego przesłania nasza koszulka ma i inne zalety. Wykonana jest ze 100% bawełny, więc nosi się ją wyjątkowo wygodnie. Dostępna jest w wielu rozmiarach i opcjach kolorystycznych. Nadruk jest wykonany w wysokiej jakości technologii DTG, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i wyrazisty. Wyjątkowe Święta dzięki wyjątkowej koszulce Nasza koszulka pierwsze święta z żoną czyni jeszcze bardziej niezwykłymi. Dlaczego tak jest? Otóż jeśli jesteś mądrym mężem, z pewnością wiesz, że dobry nastrój współmałżonki to gwarancja spokoju w domowym ognisku. Z kolei, jeśli jesteś mądrą żoną, zdajesz sobie sprawę, że partner powinien doceniać jaki skarb udało mu się poślubić. W obu przypadkach idealna będzie, podkreślająca jak cudowne są Pierwsze Święta Z Moją Super Żoną, koszulka.

O koszulce
Koszulka doskonałej jakości, w wysokiej gramaturze 190 g/m2, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Wykonana została z 100% nierozciągliwej oraz wysokogatunkowej bawełny. Zastosowany został podwójny szew wokół wykroju szyi oraz przy rękawach wzdłuż brzegu. Ściągacz przy szyi zachowuje swoją oryginalną formę nawet po wielu praniach!

O nadruku
Nadruk wykonany najnowszą technologią, gwarantującą długą trwałością przy stosowaniu się do odpowiednich reguł prania i prasowania. Kupując ten produkt otrzymujesz pełną gwarancje zadowolenia!

Tabela rozmiarów

RozmiarSMLXLXXL
A - szerokość51 cm51 cm51 cm51 cm51 cm
B - długość70 cm70 cm70 cm70 cm70 cm
C - dł. rękawa18 cm18 cm18 cm18 cm18 cm
Wzrost166-172 cm166-172 cm166-172 cm166-172 cm166-172 cm