O platformie Selino.pl

Selino.pl to pierwsza w Polsce multiplatforma sprzedażowa, łącząca możliwość utworzenia sklepu internetowego posiadającego w asortymencie zarówno produkty oferowane przez platformę (tj. odzież i gadżety z nadrukiem) wraz z własnymi towarami (np. kalendarze, plakaty, przypinki itp.).

Platforma Selino.pl jest częścią polskiej grupy Reflect Group, działającej od 2007r. na rynku internetowym, będącej liderem w segmencie znakowania odzieży i gadżetów reklamowych. Ideą platformy jest umożliwienie utworzenia własnego sklepu internetowego z proponowanymi przez siebie wzorami/nadrukami na wybraną odzież i gadżety, bez jakichkolwiek inwestycji, całkowicie za darmo, a co więcej zarabiając przy tym!Dla kogo?


Blogerzy

YouTuberzy

Właściciele
stron www

Graficy

Hobbyści

Organizacje
charytatywne

Osoby
przedsiębiorcze

i wielu innych.

Dlaczego warto założyć własny sklep
na platformie Selino.pl?

Brak wkładu finansowego

Nie trzeba martwić się o koszty, ponieważ założenie i prowadzenie sklepu jest całkowicie bezpłatne. Platforma Selino zajmuje się kompleksową realizacją zamówień, począwszy od produkcji, poprzez wysyłkę, a na obsłudze klienta kończąc, pobierając prowizję tylko w momencie wystąpienia sprzedaży!

Darmowa próbka koszulki z nadrukiem

Istnieje możliwość otrzymania darmowej próbki koszulki z nadrukiem, aby móc przekonać się o jakości wyrobów i nadruków. Wpierw jednak należy założyć sklep, uzupełnić go towarami, a następnie zareklamować w popularnym medium (np. znanym profilu facebookowym, kanale youtube, popularnej stronie www itp.). W przypadku zainteresowania darmową próbką należy napisać na maila: wspolpraca@selino.pl

Brak reklamy Selino

Wszystkie zamówienia realizowane przez Selino.pl są wysyłane do klientów w formie no-name (bez nazwy czy logotypu platformy). Selino nie reklamuje się na stronie sklepu partnera w żadnym miejscu! Co więcej tylko jego właściciel otrzymuje możliwość kierowania reklam do swoich klientów. Wiadomości automatycznie generowane przez system są pozbawione informacji o platformie. Dzięki tym szczegółom w świadomości klienta końcowego powstaje wyobrażenie o kupowaniu bezpośrednio u właściciela sklepu.

Pomoc

Selino oferuje pomoc techniczną oraz graficzną zarówno przed założeniem sklepu, jak i w trakcie jego prowadzenia, a także szybkie udzielanie informacji dla klientów końcowych w postaci infolinii czy chatu online.

Samodzielnie ustalana marża

Dla każdego produktu, można ustalać dowolne marże zarobkowe (procentowe lub kwotowe). Selino.pl jest jedyną platformą sprzedażową na rynku, która daje możliwość wymiany zarobiony środków na towary już od 10,00 zł, a wypłaty realizuje po przekroczeniu 200,00 zł!

Brak dodatkowych wymagań

Selino nie wymaga, aby osoba zakładająca sklep miała ukończone 18 lat. By przyjmować przelewy konieczne jest ukończenie 16 roku życia, jednak poniżej tego wieku można wyznaczyć do tego zaufaną osobę, która posłuży do formalności rozliczeniowych. Nie trzeba prowadzić własnej działalności gospodarczej, by posiadać sklep (jednak wówczas od zarobionych środków odliczane zostają należności podatkowe).

Produkt polski

Wszystkie produkty dostępne na platformie Selino pochodzą z polskiej produkcji i są opatrzone metką „PRODUKT POLSKI”. Dzięki temu klienci i właściciele sklepów otrzymują gwarancję najwyżej jakości. Więcej informacji o naszych produktach znajduje się w dziale Jakość.

Co należy zrobić, aby założyć własny sklep?

Założenie sklepu jest bardzo proste i zajmuje dokładnie 3 minuty!

Szybka rejestracja


Aby założyć sklep należy zarejestrować się na stronie Rejestracja podając swój adres e-mail oraz hasło.

Uzupełnienie informacji


Po założeniu konta w Panelu Zarządzania Sklepem należy uzupełnić podstawowe informacje dotyczące danego sklepu.

Możliwości zarządzania sklepem

Wygląd sklepu

Selino oferuje szablony stron do wyboru, które można dowolnie konfigurować i dostosowywać do swoich preferencji, a także rozbudowywać o własne elementy, jak np. własne zdjęcia z sesji zdjęciowej, logotyp sklepu czy graficzne slidery. Właściciel sklepu samodzielnie decyduje o kolorystyce sklepu czy układzie i ilość produktów na stronie. Można również tworzyć podstrony i zakładki z dowolnymi treściami: opisem sklepu, jego ideą, przybliżeniem działalności, promocjami, itd.

Adres internetowy sklepu

Platforma Selino.pl oferuje możliwość wyboru trzech dostępnych adresów spośród domen selino.pl, shirton.pl, 90.pl oraz możliwość podpięcia własnej domeny.

Asortyment sklepu

Grafiki oraz projekty nadruków należy samodzielnie dodawać do sklepu. Selino umożliwia dostosowywanie wzorów do konkretnego produktu. Możliwe jest decydowanie o tym czy dany produkt ma być możliwy do nabycia w jednym konkretnym modelu i kolorze czy we wszystkich oferowanych przez platformę. Platforma Selino.pl oferuje takie produkty, jak:

T-shirty

Męskie, damskie i dziecięce.

Cena z nadrukiem od 31,90 zł

Koszulki z luźnym dekoltem

Męskie i damskie.

Cena z nadrukiem od 44,90 zł

Bezrękawniki

Męskie i damskie.

Cena z nadrukiem od 29,90 zł

Koszulki sportowe

Męskie i damskie.

Cena z nadrukiem od 34,90 zł

Koszulki polo

Męskie i damskie.

Cena z nadrukiem od 54,90 zł

Koszulki z długim rękawem

Męskie i damskie.

Cena z nadrukiem od 34,90 zł

Bluzy klasyczne

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem od 63,90 zł

Bluzy z kapturem

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem od 73,90 zł

I dziesiątki innych w bogatej kolorystyce!


Torby bawełniane

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem: 28,90 zł

Poduszki

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem: 27,90 zł

Kubki

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem: 23,90 zł

Plecaki

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem: 59,90 zł

Czapki

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem: 29,90 zł

Podkładki pod mysz

Uniwersalne.

Cena z nadrukiem: 19,90 zł

I wiele innych w pomysłowych gadżetów!

Własne towary

Do sprzedaży w sklepie można włączyć również własne towary, nie będące w ofercie platformy (np. kalendarze, plakaty, przypinki, naklejki itp.). Wówczas dany towar należy przesłać do magazynu Selino.

Możliwości techniczne

Nadruki wykonywane są przy pomocy najnowszych maszyn do druku bezpośredniego DTG, zapewniając doskonale nasycenie kolorów i odwzorowanie głębi barw. Obecnie największa powierzchnia nadruku wynosi 32x50cm. (zarówno z przodu, jak i z tyłu). Przy nadruku z obu stron odzieży cena wzrasta w przedziale 10-15 zł.

Analiza statystyk

W łatwy sposób można kontrolować statystyki swojego sklepu: wejścia, wyświetlenia, dokonane zakupy, a także zintegrować narzędzie Google Analytics, które pozwoli na głębszą analizę ruchu w sklepie.

Reklama

Platforma Selino.pl umożliwia udzielanie rabatów swoim klientom. Dodatkowo, całkowicie bezpłatnie można także skorzystać z reklamy sklepu na profilu facebook’owym Selino. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod adresem wspolpraca@selino.pl

Nie zwlekaj, rozpocznij juz teraz sprzedaż na Selino.pl