Zwiększ sprzedaż swoich produktów

Włącz swoje produkty do sprzedaży zewnętrznego sklepu partnerskiego MegaKoszulki.pl

Ogólne informacje:

Oferujemy dodatkową, całkowicie dobrowolną opcje polegającą na włączeniu Twoich produktów do sprzedaży zewnętrznego sklepu partnerskiego MegaKoszulki.pl, będącego jednym z największych sklepów internetowych w Polsce sprzedających odzież z indywidualnymi nadrukami. Właścicielem sklepu MegaKoszulki.pl jest firma Reflect Group, będąca również właścicielem platformy Selino.pl, dzięki czemu występuje pełna transparetność rozliczeń i przeprowadzonych transakcji. Dzięki tej opcji możesz uzyskać dodatkową sprzedaż Twoich produktów bez jakichkolwiek nakładów finansowych czy marketingowych.

Uaktywnienie opcji może nastąpić w dwóch miejscach. Dla produktów nowych jest to widok dodawania nowego produktu, zaś dla starych w widoku ZARZĄDZANIE PRODUKTAMI, gdzie przy każdym produkcie widnieje pozycja "Zwiększ sprzedaż - umieść na MegaKoszulki.pl" w OPCJACH.

Warunki skorzystania z usługi:

1. Każdy może ubiegać się o włączenie jego produktów do sprzedaży w sklepie partnerskim MegaKoszulki.pl, natomiast pozytywne rozpatrzenie następuje po pomyślnym przejściu procesu weryfikacyjnego.
2. Partner ustala własną kwotową prowizję sprzedażową produktu w przedziale od 0,00 zł do 15,00 zł. Niestety nie ma możliwości ustalenia wyższej prowizji. Dodatkowo im niższa prowizja tym większa szansa na większą sprzedaż w serwisie MegaKoszulki.pl. Sugerowana prowizja to około 5,00 zł.
3. Partner domyślnie otrzymuje możliwość zgłoszenia do 50 produktów. Sugerujemy zgłaszać najatrakcyjniejsze projekty. W przypadku wystąpienia sprzedaży tychże projektów w sklepie partnerskim MegaKoszulki.pl limit ten będzie sukcesywnie zwiększany.

Proces weryfikacyjny:

1. Występują 3 etapy procesu weryfikacyjnego:
a) Weryfikacja – trwa do 20 dni roboczych, w tym czasie Zespół Weryfikujący zapoznaje się z produktem.
b) Zaakceptowany – oznacza aktywne włączenie produktu do sprzedaży na platformie MegaKoszulki.pl
c) Odrzucony – produkt nie został włączony do sprzedaży MegaKoszulki.pl Powód odrzucenia niekiedy zostaje ujawniony w komentarzu od Zespołu Weryfikującego.
2. Każdy projekt podlega indywidualnej i surowej weryfikacji. Na ostateczną ocenę mają wpływ następujące czynniki:
a) Wartość artystyczna projektu (styl, układ, kolorystyka, ogólne wrażenie, aktualność modowa, pomysł, poziom kreatywności itp.)
b) Poprawność techniczna (wysoka rozdzielczość projektu)
c) Zgodność z regulaminem Selino.pl (szczególnie z §8)

Zgłaszane projekty nie powinny zawierać nazw sklepów/autorów, a także nie powinny przedstawiać treści znanych tylko wąskiej grupie odbiorców.

Zasada działania:

Produkt, który został zaakceptowany przez Zespół Weryfikujący zostaje włączony do sprzedaży sklepu MegaKoszulki.pl (adres URL, pod którym widnieje można znaleźć w opcjach produktu w dziale "Produkty na MegaKoszulki" znajdującego się w menu REKLAMA) . Zespół Weryfikujący ma całkowity wpływ na kategorię, w której znajdzie się produkt, a także ma prawo do modyfikacji nazwy produktu oraz ewentualnych poprawek graficznych, o ile są one niezbędne (np. powiększenie projektu).
Raz dodany produktu nie może być już edytowany, zarówno projekt, jak i jego marża, stąd apelujemy o uważne dodawanie produktów. Jedyną opcją jest trwałe usunięcie ze sprzedaży w sklepie partnerskim MegaKoszulki.pl
Na karcie produktu w sklepie partnerskim MegaKoszulki.pl produkt będzie podpisany „autor projektu: [NAZWA SKLEPU]”, a także zostanie utworzony dział, w którym będą widoczne tylko projekty danego sklepu.
Cena na karcie produktu w sklepie partnerskim MegaKoszulki.pl będzie tworzona, jako suma: podstawy + ustalonej prowizji. Wysokość podstawy to cena regularna produktów MegaKoszulki.pl 
Prowizja naliczana jest w panelu Selino w sekcji „Historia zakupów – w trakcie realizacji” w czasie do 2 godzin od odbytej transakcji.
W przypadku kreatywnych, pomysłowych i designerskich projektów Zespół Weryfikujący zastrzega sobie możliwość skopiowania go na inny produkt (np. projekt na koszulkę, może być tez użyty jako projekt na bluzę czy torbę). Decyzja ta zależy tylko i wyłącznie od Zespołu Weryfikującego. Naturalnie wówczas prowizja naliczana jest za każdy zduplikowany produkt, który został sprzedany. Partner uzyskuje podgląd kopii produktu, a także możliwość usunięcia ze sprzedaży kopii produktu. Kopie produktu nie wpływają na wartość licznika zgłoszonych produktów, która standardowo wynosi 50 produktów.
Zespół Weryfikujący zastrzega sobie możliwość usunięcia produktu ze sprzedaży MegaKoszulki.pl bez podawania przyczyny. Jednakże usunięcie produktu ze sprzedaży najczęściej wynika z braku sprzedaży w okresie około 3 miesięcy.