KOSZULKA NIE MAM CZASU JADĘ DO LASU - MĘSKA

KOD PRODUKTU 443351

KOSZULKA NIE MAM CZASU JADĘ DO LASU - MĘSKA
Temperatura:
Ocena: 0/5 (ocen: 0)

Jak realizujemy Twoje zamówienie?

1
Złóż zamówienie.
2
Opłać zamówienie lub zamów za pobraniem (do 150zł).
3
Na wybranym przez Ciebie produkcie, wykonywany jest nadruk.
4
Zamówienie przechodzi kontrolę jakości.
5
Zamówienie jest starannie pakowane i przekazywane do wysyłki.
6
Przesyłka trafia pod wskazany adres.
7
Ciesz się produktem wysokiej jakości wyprodukowanym w Polsce.
Kup teraz: 64,90
1. Wybierz rodzaj:
2. Wybierz kolor:
3. Wybierz rozmiar:
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Zobacz opakowanie

Opis produktu

Koszulka Nie Mam Czasu Jadę Do Lasu Nie Mam Czasu Jadę Do Lasu – co rozumiemy przez to hasło? Wszyscy wiemy, że w życiu potrzebne są priorytety. Są sprawy ważne i ważniejsze, potem mniej istotne i wreszcie takie, które można potraktować całkiem lekko. Mężczyzna, noszący na piersi to hasło, ma priorytety jasno określone i zmierza do nich najkrótszą drogą. Mknie nią w gęste knieje, aby pełną piersią odetchnąć świeżym powietrzem. Nie boi się odłożyć na bok codziennych problemów, aby poczuć się wolnym. Priorytetem jest dla niego pasja, którą realizuje poprzez kontakt z przyrodą. Koszulka Nie Mam Czasu Jadę Do Lasu – jakość i wygoda Koszulka dla miłośników lasu doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, a także podczas turystycznych wypadów. Uszyta jest ze 100%, oddychającej i grubej bawełny. Wraz z wykonanym w cenionej technologii DTG wydrukiem, cechy te składają się na jej doskonałą jakość. Szeroka dostępność rozmiarów i wyjątkowo bogata gama kolorystyczna ułatwiają wybór odpowiedniego modelu. Koszulka z hasłem Nie Mam Czasu Jadę Do Lasu, powinna znaleźć się garderobie każdego mężczyzny, dla którego las jest drugim domem.

O koszulce
Koszulka doskonałej jakości, w wysokiej gramaturze 190 g/m2, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Wykonana została z 100% nierozciągliwej oraz wysokogatunkowej bawełny. Zastosowany został podwójny szew wokół wykroju szyi oraz przy rękawach wzdłuż brzegu. Ściągacz przy szyi zachowuje swoją oryginalną formę nawet po wielu praniach!

O nadruku
Nadruk wykonany najnowszą technologią, gwarantującą długą trwałością przy stosowaniu się do odpowiednich reguł prania i prasowania. Kupując ten produkt otrzymujesz pełną gwarancje zadowolenia!

Tabela rozmiarów

RozmiarSMLXLXXL
A - szerokość51 cm51 cm51 cm51 cm51 cm
B - długość70 cm70 cm70 cm70 cm70 cm
C - dł. rękawa18 cm18 cm18 cm18 cm18 cm
Wzrost166-172 cm166-172 cm166-172 cm166-172 cm166-172 cm