UWAGA: Komunikat o zamknięciu serwisu 5 maja 2024 roku.

ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ SWOICH PRODUKTÓW

Włącz swoje produkty do sprzedaży we wspólnym sklepie partnerskim Selino.pl

Oferujemy dodatkową, całkowicie dobrowolną opcje polegającą na włączeniu Twoich produktów do oferty sklepu partnerskiego na Selino.pl,

będącego jednym z największych sklepów internetowych w Polsce, sprzedających odzież z indywidualnymi nadrukami. Dzięki tej opcji możesz uzyskać dodatkową sprzedaż Twoich produktów bez jakichkolwiek nakładów finansowych czy marketingowych.

Uaktywnienie opcji następuje w momencie odznaczenia checkbox`u w menu z prawej strony o nazwie „Wyłączenie produktu z Selino.pl” podczas dodawania nowych produktów lub podczas edycji istniejących.

WARUNKI SKORZYSTANIA Z USŁUGI

  • • Każdy może ubiegać się o włączenie jego produktów do sprzedaży we wspólnym sklepie Selino.pl natomiast pozytywne rozpatrzenie następuje po pomyślnym przejściu procesu weryfikacyjnego.

PROCES WERYFIKACYJNY

Wystepują 3 etapy procesu weryfikacyjnego.

Weryfikacja

trwa do 20 dni roboczych, w tym czasie Zespół Weryfikujący zapoznaje się z produktem.

Zaakceptowany

Oznacza aktywne włączenie produktu do sprzedaży we wspólnym sklepie Selino.pl

Odrzucony

Produkt nie został włączony do sprzedaży. Powód odrzucenia niekiedy zostaje ujawniony w komentarzu od Zespołu Weryfikującego.

Każdy projekt podlega indywidualnej i surowej weryfikacji.

Na ostateczną ocenę mają wpływ następujące czynniki:

Wartość artystyczna projektu

(styl, układ, kolorystyka, ogólne wrażenie, aktualność modowa, pomysł, poziom kreatywności itp.)

Poprawność techniczna

(wysoka rozdzielczość projektu)

Zgodność z regulaminem Selino.pl

(szczególnie z §8)

Potencjał sprzedażowy

ZASADA DZIAŁANIA

  • • Produkt, który został zaakceptowany przez Zespół Weryfikujący zostaje włączony do sprzedaży wspólnego sklepu Selino.pl. Zespół Weryfikujący ma całkowity wpływ na kategorię, w której znajdzie się produkt, a także ma prawo do modyfikacji nazwy produktu oraz ewentualnych poprawek graficznych, o ile są one niezbędne (np. powiększenie projektu).
  • Raz dodany produktu nie może być już edytowany, zarówno projekt, jak i jego marża, stąd apelujemy o uważne dodawanie produktów. Jedyną opcją jest trwałe usunięcie ze sprzedaży w sklepie partnerskim Selino.pl
  • Na karcie produktu w sklepie partnerskim Selino.pl produkt będzie podpisany „autor projektu: [NAZWA SKLEPU]”.
  • • Cena na karcie produktu w sklepie partnerskim Selino.pl będzie tworzona jako suma: podstawy + ustalona prowizja. Wysokość podstawy to cena regularna produktów Selino.pl
  • Prowizja naliczana jest w panelu Selino w sekcji „Historia zakupów – w trakcie realizacji” w czasie do 2 godzin od odbytej transakcji.
  • W przypadku kreatywnych, pomysłowych i designerskich projektów Zespół Weryfikujący zastrzega sobie możliwość skopiowania go na inny produkt (np. projekt na koszulkę, może być tez użyty jako projekt na bluzę czy torbę). Decyzja ta zależy tylko i wyłącznie od Zespołu Weryfikującego. Naturalnie wówczas prowizja naliczana jest za każdy zduplikowany produkt, który został sprzedany. Partner uzyskuje podgląd kopii produktu, a także możliwość usunięcia ze sprzedaży kopii produktu. Kopie produktu nie wpływają na wartość licznika zgłoszonych produktów, która standardowo wynosi 50 produktów.
  • Zespół Weryfikujący zastrzega sobie możliwość usunięcia produktu ze sprzedaży Selino.pl bez podawania przyczyny. Jednakże usunięcie produktu ze sprzedaży najczęściej wynika z braku sprzedaży w okresie około 3 miesięcy.

Ładowanie...